Malowanie Proszkowe

IMG_1184

Polega na nakładaniu na metal (uprzednio oczyszczony mechanicznie lub chemicznie) farby w postaci proszku metodą natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Naładowane w pistolecie cząsteczki farby osadzają się na uziemionym malowanym przedmiocie. Malowane elementy z nałożoną warstwą farby umieszcza się następnie w piecu, gdzie w temperaturze ok. 200 stopni następuje stopienie i utwardzenie powłoki. Czas utwardzania w piecu wynosi – w zależności od temperatury – ok. 20 minut. Grubość powłoki wynosi od 60 do 120 mikronów. Uzyskana powłoka lakiernicza jest odporna na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Odporność termiczna powłoki wynosi ok. 100°C.

Continue Reading

Kabino Suszarka

kabiny

Kabino suszarka to urządzenia spełniające funkcje kabiny lakierniczej oraz suszarki konwekcyjnej. Urządzenie to nadaje się do malowania i suszenia nadwozi samochodowych, nietypowych konstrukcji i zespołów oraz przedmiotów wielkogabarytowych z pominięciem transportu międzyoperacyjnego. Wykonywanie dwóch operacji w jednym urządzeniu minimalizuje ryzyko zapylenia świeżo pomalowanej konstrukcji oraz zmniejsza wymaganą przestrzeń na hali.

Zobacz nasze kabino suszarki —> TUTAJ

Continue Reading

Aukcje Allegro

allegro

Zapraszamy serdecznie do naszych aukcji allegro, gdzie możecie Państwo zakupić nasze produkty, jak i poznać szczegółowy opis oferty.

Zapraszamy —> TUTAJ

Nasza firma oferuje usługi w zakresie projektu, wykonania, montażu:

– Kabino­ suszarek
– Kabin lakierniczych ciekłych
– Kabin proszkowych
– Suszarek do suszenia po wodzie i po lakierach ciekłych
– Piece do utwardzania farb proszkowych konwekcyjnych i promiennikowych.
– Piece do wygrzewania aluminium do temp 350 st. C.
– Systemów transportu technologicznego. (przenośniki rolkowe, taśmowe, podwieszone łańcuchowe , ręczne, windy pneumatyczne)
– Wózków jezdnych i zawieszek technologicznych

Continue Reading